telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Svietnik sklenený LED 14x8 cm

Svietnik sklenený LED 14x8 cm

  • 2,95€

  • Bez DPH: 2,46€

Svietnik je sklenená dóza s LED podsvietením, ktorá je uzavretá kovovým uzáverom. Má rozmer 14x8 cm, čo ju robí dostatočne kompaktnou a vhodnou pre rôzne priestory.

Dóza má praktický drôtik na hrdle, vďaka čomu ju môžete zavesiť na ľubovoľné miesto. Tento sklenený svietnik je skvelou voľbou pre interiér aj exteriér. Môžete ho umiestniť do obývacej izby, spálne, terasy alebo záhrady, a vytvoriť tak príjemnú a zaujímavú atmosféru.

LED podsvietenie svietnika poskytuje jemné svetlo, ktoré vytvára pokojnú a príjemnú atmosféru v miestnosti. Tento svietnik môže byť výborným doplnkom pri relaxácii, romantických večeroch či oslavách.

Pre napájanie svietnika je potrebné použiť dve mikro tužkové batérie AAA s napätím 1,5 V. Batérie nie sú súčasťou balenia a je potrebné ich dokúpiť samostatne. Toto napájanie je praktické a umožňuje vám umiestniť svietnik do akéhokoľvek prostredia bez nutnosti prístupu k elektrickej zásuvke.

Celkovo ide o dekoratívny a funkčný svietnik, ktorý vďaka sklenenej dóze, LED podsvieteniu a praktickému zaveseniu ponúka viacero možností pre vytvorenie príjemnej atmosféry vo vašom domove alebo exteriéri.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: svietniky, aromalampy