telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Svietnik sklenený LED 14x8 cm

Svietnik sklenený LED 14x8 cm

  • 2,95€
  • 1,95€

  • Bez DPH: 1,63€

Svietnik sklenený LED s rozmermi 14x8 cm je sklenená dóza s LED podsvietením, ktorá je uzavretá kovovým uzáverom. Na jej hrdle je umiestnený drôtik, vďaka ktorému ju môžete zavesiť na ľubovoľné miesto. Táto zaujímavá dekorácia sa hodí do interiéru aj exteriéru a vytvára jemné svetlo, ktoré vykúzli v izbe alebo na verande zaujímavú a pokojnú atmosféru.

Svietnik má válcovitý tvar, čo pridáva k jeho estetickému vzhľadu. Jeho univerzálny dizajn a jednoduchosť umožňujú využitie v rôznych miestnostiach a prostrediach. Môžete ho umiestniť do vášho obývacieho priestoru, spálne, na stôl počas romantického večera alebo zavesiť vonku na terase či do záhrady. Tento sklenený svietnik s LED podsvietením pridáva šarm a originalitu každému miestu, kde sa nachádza.

Napájanie svietnika je riešené formou troch mikro tužkových batérií typu AAA, ktoré však nie sú súčasťou balenia. Tieto batérie sú bežne dostupné a umožňujú bezdrôtové použitie svietnika, čo vám dá väčšiu slobodu pri jeho umiestňovaní.

Celková výška tohto svietnika je 14 cm a jeho priemer je 8 cm. Jeho sklenený povrch spolu s LED podsvietením prispievajú k vytváraniu príjemného a atmosférického svetelného efektu.

Tento svietnik je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú originálnu a elegantnú dekoráciu, ktorá prinesie do ich domova príjemnú a pokojnú atmosféru.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: svietniky, aromalampy