telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Sklenený LED svietnik 15x8 cm

Sklenený LED svietnik 15x8 cm

  • 3,30€

  • Bez DPH: 2,75€

Dostupné možnosti

Sklenený LED svietnik s rozmermi 15x8 cm je k dispozícii vo dvoch variantách. Prvá verzia obsahuje nápis "USKUTOČNI SVOJE SNY" a druhá verzia má nápis "ŽIVOT, LÁSKA, SMIECH". Oba nápisy sú v anglickom jazyku a sú vytlačené čiernou farbou.

Vytvára príjemné teplé svetlo, ktoré je produkované LED svetielkami umiestnenými na drôtiku vo vnútri sklenenej nádoby. Napájacie zariadenie je diskrétne ukryté pod plechovým vrchnákom, čo prispieva k celkovému estetickému vzhľadu svietnika.

Okrem svojej dekoratívnej funkcie môže byť tento svietnik tiež praktickým lampášom, alebo slúžiť na jemné osvetlenie vášho priestoru. Jeho viacero možností využitia zahŕňa napríklad jeho použitie ako súčasť domácich dekorácií, tvorby rôznych kompozícií podľa vašej fantázie a ďalšie.

Celkovo ide o príjemnú a milú dekoráciu, ktorá môže slúžiť ako estetický doplnok, ale tiež pridať jemné a príjemné osvetlenie do vášho priestoru. S týmito svietnikmi si môžete vytvoriť príjemnú atmosféru a pridať špeciálny dotyk do vášho domova.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: svietniky, aromalampy