telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Svietnik sklenený 11x7,5 cm

Svietnik sklenený 11x7,5 cm

  • 3,65€

  • Bez DPH: 3,04€

Sklenený svietnik z číreho skla je vhodný do každého interiéru, alebo altánku. Skrášli vašu domácnosť nie len počas Vianoc, ale je to aj vhodný darček na akúkoľvek príležitosť.

K vianočnému sklenenému svietniku môžete pridať rôzne doplnky a dekorácie, ktoré ho ešte viac oživia a dodajú mu vianočnú atmosféru. Tu je niekoľko tipov, čo môžete pridať k svojmu vianočnému sklenenému svietniku:

  1. Vianočné guličky: Do skleneného svietnika môžete pridať vianočné guličky v rôznych farbách a veľkostiach. Môžete ich umiestniť do stredu svietnika, alebo ich rozložiť okolo sviečky.

  2. Vianočné ozdoby: Do svietnika môžete pridať rôzne vianočné ozdoby, ako sú napríklad mašle, vianočné hviezdy, kamene s vianočnými motívmi, alebo ozdoby z prirodzených materiálov, ako sú napríklad šišky a suché vetvy.

  3. Vianočné sviečky: Ak sa rozhodnete pre dekoratívnu sviečku, vyberte si tú s vianočným motívom, alebo vianočnou vôňou. Skombinujte ju s ostatnými dekoráciami, aby ste vytvorili útulnú atmosféru.

  4. Vianočné stromčeky: Maličké vianočné stromčeky, alebo stromčeky z papiera a textilu sú ďalšou možnosťou, ako oživiť váš svietnik. Môžete ich umiestniť v svietniku okolo sviečky, alebo ich zavesiť na výstuž svietnika.

  5. Vianočné rastliny: Ak máte radi rastliny, do svietnika môžete pridať vianočné rastliny, ako sú napríklad ružičky, borovice alebo ihličie. Tieto rastliny dodajú svetlo a farby do vášho svietnika.

Dôležité je, aby ste pri dekorovaní skleneného svietnika zostali v duchu Vianoc a dodržali určitý štýl. Môžete experimentovať s rôznymi kombináciami dekorácií, kým nenájdete ten správny vzhľad a atmosféru, ktorú chcete dosiahnuť.

Ďalšie informácie
vyberte si #zelená

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: svietniky, aromalampy