telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Sklenený svietnik 13x40 cm

Sklenený svietnik 13x40 cm

  • 13,50€

  • Bez DPH: 11,25€

Tento luxusný sklenený svietnik s rozmermi 13x40 cm je krásnym doplnkom pre vaše vianočné a celoročné dekorácie. Jeho medeno-ružová farba pridáva šmrnc a eleganciu do vášho interiéru.

Má priemer 13 cm a výšku 40 cm, čo mu dodáva majestátnosť a výrazný vzhľad. S jeho medeno-ružovou farbou je vhodný nielen pre vianočné obdobie, ale aj ako súčasť celoročných dekorácií.

Vyrobený z kvalitného skla a jeho stopka aj kalich majú medeno-ružovú farbu. Stopka je jednofarebná, zatiaľ čo kalich žiari mixom odtieňov ružovo-medenej farby. Táto kombinácia farieb dodáva svietniku výnimočný a luxusný vzhľad.

Aj samostantne použitý je hodnotným dekoračným prvkom. Stačí do neho vložiť sviečku a zapáliť ju, aby svietnik prejavil svoju krásu a vytvoril príjemnú atmosféru vo vašom domove, kancelárii alebo podnikateľských priestoroch. Jeho majestátny vzhľad a luxusný pocit, ktorý z neho vyžaruje, robia zo svietnika výnimočný kúsok, ktorý pridáva hodnotu a eleganciu vášmu prostrediu.

Tento sklenený svietnik v medeno-ružovej farbe je dokonalou voľbou pre tých, ktorí hľadajú exkluzívny a luxusný doplnok pre svoje domovy. Jeho jednoduchý a pritom nápaditý dizajn spolu s jeho vysokou kvalitou vyvolávajú pocit elegance a štýlu. Nech už ho umiestnite kamkoľvek, tento svietnik určite priláka pohľady a vytvorí okázalý a sofistikovaný akcent vo vašom interiéri.

Ďalšie informácie
vyberte si #bronzová

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: svietniky, aromalampy