telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0

Sklenený svietnik 13x40 cm

  • 13,50€

  • Bez DPH: 11,25€

Tento sklenený svietnik s rozmermi 13x40 cm je skutočným majestátnym kusom, ktorý priláka pozornosť a dodáva luxusný dotyk vašim priestorom. Jeho kombinácia čistého skla a striebornej farby vytvára ohromujúci efekt.

Svietnik má stopku vyrobenú z čistého skla, čo dodáva svietniku eleganciu a priehľadnosť. Vrchná časť určená na sviečku je v striebornej farbe, ktorá je doplnená o rôzne farebné prvky, čo dodáva svietniku jedinečný a pôsobivý vzhľad.

Tento vysoký svietnik je vhodný ako samostatný dekoračný prvok, ktorý vynikne svojou výškou a eleganciou. Môže byť tiež významnou súčasťou vianočných dekorácií, kde bude vládnuť nad ostatnými ozdobami. Jeho impozantná prítomnosť priláka pohľady a dodáva vianočnej atmosfére nádych kráľovstva.

Keď je svietka v zapálenom stave, jeho farebnosť je ešte viac umocnená. Teplé svetlo sviečky sa lomí v skle a vytvára prekrásne odlesky a tieňové efekty, čím poskytuje nezabudnuteľný zážitok a príjemnú atmosféru počas vianočných sviatkov.

Tento luxusný sklenený svietnik s kombináciou čistého skla a striebornej farby je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú výnimočný a pôsobivý dekoračný prvok. Jeho vysoká postava a zářivé svetlo sviečky prinesú eleganciu a kúzlo do vášho interiéru, a to nielen počas vianočných sviatkov, ale aj po celý rok.

Ďalšie informácie
vyberte si #strieborná

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: svietniky, aromalampy