telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Sklenený svietnik 17x12 cm

Sklenený svietnik 17x12 cm

  • 8,50€

  • Bez DPH: 7,08€

Sklenený svietnik s rozmermi 17x12 cm je hodnotným a esteticky príťažlivým kúskom medzi vašimi svietnikmi. Jeho hrubé sklo prináša do priestoru zvláštny pôvab a výnimočnosť.

Svietnik je celý obtočený zeleným špagátom, ktorý dodáva dekoratívny prvk a zvýrazňuje jeho vzhľad. Na skle svietnika je bielou farbou zvýraznený nápis "HOME SWEET HOME", čo pridáva do priestoru pocit útulnosti a pohodlia.

Súčasťou svietnika je aj kovový držiak vyrobený z hrubého drôtu, ktorý sa tvaruje okolo hrdla svietnika a prechádza plynule do držiaka. Tento drôtový držiak má nielen praktickú funkciu, ale aj estetickú hodnotu, pretože sa stáva neoddeliteľnou súčasťou celkového dizajnu svietnika.

Hrubé sklo svietnika vytvára efektný lom svetla pri horení sviečky vo vnútri. Jeho unikátny vzhľad prináša jedinečnú atmosféru a príjemné osvetlenie do priestoru. Okrem toho hrubé sklo zabezpečuje väčšiu odolnosť a bezpečnosť, keďže je menej náchylné na poškodenie neopatrným zaobchádzaním.

Tento sklenený svietnik je skvelou voľbou pre vytvorenie príjemnej a útulnej atmosféry v rôznych miestnostiach vášho domova. Jeho hodnotný dizajn a odolnosť robia z neho skvelý doplnok, ktorý môže zdobiť váš interiér alebo slúžiť ako originálny darček pre vašich blízkych.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: svietniky, aromalampy