telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Svietnik sklenený na čajovú sviečku 18x15 cm

Svietnik sklenený na čajovú sviečku 18x15 cm

  • 13,50€

  • Bez DPH: 11,25€

Tento sklenený svietnik na čajovú sviečku je skutočne výnimočným spojením elegancie a praktickosti. Jeho kombinácia nerezového plechu a prírodného lana dodáva celkovému dizajnu pôvabný a jedinečný vzhľad.

Podstavec, lem a konštrukcia vyrobené z nerezového plechu zabezpečujú vysokú odolnosť a dlhú životnosť svietnika. Je tak vhodný nielen na používanie v interiéri, ale aj v exteriéri, dokonca aj v veternom prostredí. Toto je výhodné najmä pri vonkajších akciách alebo na terase, kde môžete vychutnávať príjemné osvetlenie aj napriek vetru.

Na dne svietnika je vyrezané špeciálne miesto pre čajovú sviečku, ktorá je dobre upevnená v strede. Toto riešenie zaisťuje stabilitu a zabraňuje sviečke v páde, čo je veľmi dôležité z hľadiska bezpečnosti a ochrany pred požiarmi.

Držiak svietnika z prírodného lana dodáva svietniku osobitý dotyk a prírodný šarm. Táto jedinečná kombinácia materiálov robí tento svietnik naozaj výnimočným.

Okrem toho je sklenený svietnik veľmi praktický, pretože vonkajšie nerezové časti sú odnímateľné, čo uľahčuje jeho údržbu a čistenie.

Celkovo je tento sklenený svietnik skvelou voľbou pre príjemné osvetlenie a dekoráciu vášho domova, či už ho použijete v interiéri alebo exteriéri. Jeho štýlový dizajn a praktické vlastnosti ho robia skutočne unikátnym a vítaným doplnkom do akéhokoľvek priestoru.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: svietniky, aromalampy