telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Darčeková taška "HAPPY" 44x31x12 cm

Darčeková taška "HAPPY" 44x31x12 cm

  • 2,65€

  • Bez DPH: 2,21€

Dostupné možnosti

Darčeková taška "HAPPY" s rozmermi 44x31x12 cm je skvelou voľbou pre oslavy narodenín. Táto taška je dostupná vo štyroch farebných variantoch a v každej variante je ústredným motívom nápis "HAPPY BIRTHDAY", čo v slovenčine znamená "VESELÉ NARODENINY". Každá varianta má odlišný font tohto nápisu a je doplnená o vyobrazenie torty, narodeninových balónov a darčekov.

Každá varianta tejto tašky je farebne kombinovaná tak, aby bola vhodná pre všetky vekové kategórie a všetky pohlavia. Tento univerzálny dizajn umožňuje použitie tašky pre rôzne typy darčekov a oslávencov.

Okrem svojho esteticky príjemného vzhľadu má táto darčeková taška aj praktické vlastnosti. Je možné ju jednoducho zložiť a tým pádom ju opakovane používať. Je vyrobená z prírodných materiálov, čo zaručuje jej ekologickú priateľnosť. Po použití je možné ju plne recyklovať, čím prispievame k ochrane životného prostredia.

Táto darčeková taška "HAPPY" je ideálnym spoločníkom pre oslavy narodenín a ponúka kombináciu štýlu, všestrannosti a ekologickej uvedomelosti. Svojím veselým a farebným dizajnom prispieva k radosti a šťastiu oslávencov a dodáva oslave osobitý dotyk.

Ďalšie informácie
vyberte si #biela

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: darčekové tašky, detské darčekové tašky, lacné darčekové tašky