telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Darčeková taška "KVETY" 44x31x12 cm

Darčeková taška "KVETY" 44x31x12 cm

  • 2,30€

  • Bez DPH: 1,92€

Dostupné možnosti

Darčeková taška "KVETY" s rozmermi 44x31x12 cm je ideálnou voľbou pre rôzne príležitosti, ako obdarovanie, poďakovanie alebo iné oslavy. Je vyrobená z kvalitného papiera a disponuje šnúrkovými bielymi rúčkami, ktoré slúžia ako pohodlné uchopenie tašky.

Táto taška je zdobená kvetinovou potlačou, ktorá zobrazuje rôzne druhy lúčnych kvetov v pastelových farbách. Tento kvetovaný dizajn je časovo neustále aktuálny a nikdy nevyjde z módy. Potlač kvetov pridáva taške štýlový a elegantný vzhľad, čím sa stáva atraktívnym obalom pre vaše darčeky.

Hrubý a odolný papier, z ktorého je taška vyrobená, zaručuje jej pevnosť a schopnosť uniesť aj väčšie a ťažšie predmety. Okrem toho je táto taška skladateľná, čo znamená, že ju je možné jednoducho zložiť a opakovane použiť. To nielenže prispieva k udržateľnosti a ochrane životného prostredia, ale tiež vám umožňuje využiť ju viackrát.

Darčeková taška "KVETY" je vkusná, praktická a vždy aktuálna voľba pre zabalenie darčekov. Jej kvetinový dizajn a pastelové farby dodávajú taške šarm a eleganciu. S jej odolným papierom a šnúrkovými rúčkami je ľahké ju prenášať a ponúka dostatok miesta pre rôzne veľkosti darčekov.

 

 

Ďalšie informácie
vyberte si #fialová#červená#ružová

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: darčekové tašky, detské darčekové tašky, lacné darčekové tašky