telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Darčeková taška "HAPPY BIRTHDAY" 23x18x10 cm

Darčeková taška "HAPPY BIRTHDAY" 23x18x10 cm

  • 0,85€

  • Bez DPH: 0,71€

Dostupné možnosti

Darčeková taška "HAPPY BIRTHDAY" s rozmermi 23x18x10 cm je ideálnym výberom pre oslavy narodenín. Táto papierová taška je sto percent recyklovateľná, čo zaručuje jej ekologickú prijateľnosť. Okrem toho je možné ju jednoducho zložiť a tým ju opakovane používať, čo je veľkou výhodou.

Na tejto taške nájdete nápis "HAPPY BIRTHDAY", čo v slovenčine znamená "VESELÉ NARODENINY". Taška je navrhnutá pre sviatočné príležitosti narodenín, aby pridala ešte viac radosti k tomuto špeciálnemu dňu. Táto taška je dostupná vo štyroch rôznych variantoch, pričom každá z nich má zvieratkovské motívy.

Zvieratká na taškách majú na hlavách párty čiapky a držia balóny a iné párty doplnky, čo vytvára veselú a hravú atmosféru. Tento dizajn oslovuje najmä detičky a prináša im radosť a zábavu. Oslávenci budú určite veľmi potešení, keď dostanú svoj narodeninový darček zabalený v takejto praktickej a zároveň ekologickej darčekovej taške.

Taška "HAPPY BIRTHDAY" je teda skvelým spoločníkom pre narodeninové oslavy, ktorý kombinuje praktickosť, estetiku a ohľaduplnosť k životnému prostrediu.

Ďalšie informácie
vyberte si #hnedá

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: darčekové tašky, detské darčekové tašky, lacné darčekové tašky