telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Darčeková taška "HAPPY BIRTHDAY" 32x26x12 cm

Darčeková taška "HAPPY BIRTHDAY" 32x26x12 cm

  • 1,15€

  • Bez DPH: 0,96€

Dostupné možnosti

Darčeková taška "HAPPY BIRTHDAY" s rozmermi 32x26x12 cm je ideálna pre oslavy narodenín. Táto taška je k dispozícii vo štyroch farebných variantách, pričom základ každej varianty je prírodná hnedá farba. Na tejto taške sú vyobrazené zvieratká, ktoré sú pripravené na oslavu narodenín.

Zvieratká na taške vyzerajú veľmi milo. Majú na hlavách karnevalové čiapky a okolo nich sú rôzne karnevalové doplnky. Táto taška tak akoby vyzývala: "Poďme oslavovať narodeniny!" Svojím hravým dizajnom a veselou atmosférou prispieva k slávnostnému duchu narodeninovej oslavy.

Špeciálne určená pre deti, a preto je zdobená priateľskými zvieratkami. Deti sa iste potešia darčekom zabaleným v takejto milo vyzerajúcej a narodeninám prispôsobenej darčekovej taške. Jej kompaktné rozmery sú ideálne pre menšie darčeky a jej kvalitný materiál zaručuje jej odolnosť a pevnosť.

Takáto taška dodáva oslave narodenín osobitý šmrnc a napomáha vytvoriť radosť a radosťné očakávanie u detí. Je skvelou voľbou pre detské narodeninové oslavy a prispieva k vytvoreniu nezabudnuteľných a radostných chvíľ.

Ďalšie informácie
vyberte si #hnedá

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: darčekové tašky, detské darčekové tašky, lacné darčekové tašky