telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Darčeková taška "DOSKY" 23x18x10 cm

Darčeková taška "DOSKY" 23x18x10 cm

  • 1,15€

  • Bez DPH: 0,96€

Dostupné možnosti

Darčeková taška "DOSKY" s rozmermi 23x18x10 cm je vyrobená z kvalitného papiera a má farebný vzor. Je ideálna na obdarovanie, poďakovanie a rôzne ďalšie príležitosti. Táto taška má potlač, ktorý zobrazuje dosky zoradené do rôznych obrazcov. Dosky sú maľované rôznymi pestrými farbami, čo dodáva taške živý a zaujímavý vzhľad.

Šnúrkové rúčky tašky pôsobia ako keby boli vyrobené z povrazu, čo pridáva taške industriálny nádych kombinácie povrazu a dreva. Tento dizajnový prvok prispieva k originálnosti tašky a dodáva jej špeciálny šarm.

Potlač na taške je vkusný, farebne decentný a vyladený, čo robí túto tašku vhodnou pre ženy aj mužov. Je to skvelá voľba pre tých, ktorí hľadajú originálny a vkusný spôsob, ako zabaliť svoje darčeky a prezentovať ich s osobitým štýlom.

Táto darčeková taška "DOSKY" je nielen praktická, ale aj esteticky príjemná. Je vyrobená z kvalitného materiálu, ktorý zabezpečuje jej pevnosť a odolnosť. S jej farebným vzorom a šnúrkovými rúčkami je skvelým doplnkom pre akúkoľvek príležitosť.

Ďalšie informácie
vyberte si #hnedá#žltá#oranžová#sivá

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: darčekové tašky, detské darčekové tašky, lacné darčekové tašky