telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Darčeková taška "SOVA" 44x31x12 cm

Darčeková taška "SOVA" 44x31x12 cm

  • 2,15€

  • Bez DPH: 1,79€

Dostupné možnosti

Darčeková taška vyrobená z kvalitného papiera so sovičkami a šnúrkovými rúčkami. Na obdarovanie naších najmenších ratolestí. Rozmer: 44x31x12 cm.

Papierové darčekové tašky sa začali používať v 19. storočí. V tom čase bolo zvykom, že predajcovia zabalili tovar, ktorý si kúpili zákazníci, do papierového obalu. Tento obal sa však zvyčajne roztrhal, alebo sa ľahko poškodil, takže niektorí predajcovia začali používať papierové tašky na uľahčenie prenášania tovaru.

Papierové darčekové tašky sa stali populárnymi v polovici 20. storočia, kedy sa začali používať ako alternatíva k plastovým taškám. V tom čase sa začali vyrábať v rôznych farbách, vzoroch a veľkostiach, aby vyhovovali rôznym príležitostiam, ako sú narodeniny, Vianoce, alebo svadby.

V súčasnosti sú papierové darčekové tašky bežne používané po celom svete. Sú ekologickou a udržateľnou alternatívou k plastovým taškám, pretože sa dajú recyklovať a viackrát použiť. Vyrábajú sa z rôznych druhov papiera, vrátane recyklovaného papiera a papiera s certifikátom FSC, ktorý zaručuje udržateľnú ťažbu dreva. Darčekové tašky sú tiež obľúbené pre svoj atraktívny vzhľad a schopnosť zdobiť akýkoľvek darček.

Ďalšie informácie
vyberte si #biela

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: darčekové tašky, detské darčekové tašky, lacné darčekové tašky