telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Darčeková taška "KVIETKY" 32x26x12 cm

Darčeková taška "KVIETKY" 32x26x12 cm

  • 1,95€

  • Bez DPH: 1,63€

Darčeková taška "KVIETKY" s rozmermi 32x26x12 cm je výbornou voľbou pre obdarovanie pri rôznych príležitostiach. Je vyrobená z kvalitného papiera a disponuje šnúrkovými rúčkami pre pohodlné prenášanie. Táto taška je nielen štýlová, ale aj praktická.

Potlač tašky zobrazuje kvetinový vzor, konkrétne ruže, v jemných ružovo-červených farbách. Okraje kvetov sú zdobené striebornými trblietkami, čo dodáva taške šmrnc a lesk. Šnúrky tašky sú v bielej farbe, čo sa skvele hodí k celkovému dizajnu.

Táto darčeková taška je vyrobená z hrubého a pevného papiera, čo ju robí vhodnou aj pre ťažšie darčeky. Okrem toho je taška skladacia, čo znamená, že ju je možné opakovane používať. Týmto prispievate k ochrane životného prostredia. Aj keď je taška recyklovateľná na sto percent, opätovné použitie je ešte šetrnejšie voči životnému prostrediu.

Darčeková taška "KVIETKY" je vkusným a praktickým spôsobom, ako obaliť darčeky a pridať im osobitý dotyk. Je ideálna pre rôzne príležitosti a určite poteší príjemcu svojím elegantným vzhľadom.

Ďalšie informácie
vyberte si #ružová

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: darčekové tašky, detské darčekové tašky, lacné darčekové tašky