telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Balón s guličkami 2 ks

Balón s guličkami 2 ks

  • 1,00€

  • Bez DPH: 0,83€

Balóny s konfetami sú zábavnou a farebnou dekoráciou pre rôzne oslavy a udalosti. Táto sada obsahuje 2 ks balónov, ktoré sú naplnené konfetami. Pri nafúknutí balónov sa konfety uvoľnia a vytvoria výrazný efekt.

Ak chcete, aby sa konfety nalepili na vnútornú stranu balóna, môžete do neho pred nafúknutím pridať trochu vody. Voda pomôže, aby sa konfety prilepili na vnútornú plochu balóna a vytvorili efektívnejší vizuálny dojem pri ich uvoľnení.

Tieto balóny s konfetami sú špeciálne vytvorené pre oslavy, narodeniny, svadby, alebo iné príležitosti. prosím, že ich nafúknete s opatrnosťou a pozor, aby sa konfety nerozptýlili neželaným spôsobom.

Vďaka týmto balónom s konfetami môžete vytvoriť veselú atmosféru a pridať šmrnc vašim oslavám a udalostiam. Buďte však opatrní pri očistení po použití, aby ste zabezpečili, že konfety nevstúpia do citlivých priestorov alebo životného prostredia.

Potešte hostí a priateľov týmito veselými balónmi s konfetami a vytvoríte svoje nezabudnuteľné chvíle plné radosti a zábavy.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: zobraz všetky balóny