telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Ceruzka veľká 38 cm

Ceruzka veľká 38 cm

  • 1,15€
  • 0,50€

  • Bez DPH: 0,42€

Dostupné možnosti

Dlhá ceruzka s gumou a strúhadlom je praktickým a zábavným doplnkom do vášho písacieho a kresliaceho arzenálu. Táto ceruzka je odlišná vďaka svojej dĺžke - meria až 38 cm, čo ju robí výraznou a jedinečnou.

Ceruzka je vybavená aj gumou a strúhadlom, čo umožňuje jednoduché vymazávanie chýb a ostré ostrie na udržiavanie ceruzky v dokonalom tvare. S rôznymi farebnými prevedeniami je táto ceruzka atraktívna pre deti i dospelých, ktorí si radi vytvárajú a vyjadrujú kreativitu.

Svojou veľkosťou a praktickými funkciami je táto dlhá ceruzka skvelým spoločníkom pre školu, kanceláriu alebo domáce použitie. Buďte originálni a vytvorte si svoje umelecké diela s touto farebnou a funkčnou ceruzkou.

Obyčajná ceruzka je jednoduchý a všestranný zápisný nástroj, ktorý má mnoho rôznych použití. Tu je niekoľko spôsobov, ako môžete využiť:

Písanie a kreslenie: Ceruzky sú ideálne na písanie a kreslenie. Môžete ich použiť na písanie poznámok, tvorbu skic, kresby alebo iný zápis.

Farbenie: Ceruzky môžete použiť na farebné podfarbenie, kolorovanie alebo farebné ohraničenie. Majú rôzne stupne tvrdosti, čo umožňuje dosiahnuť rôzne intenzity farieb a farieb.

Stieranie: Ceruzka má na opačnom konci gumu, ktorá sa dá použiť na gumovanie. Ak spravíte chybu pri kreslení alebo písaní, jednoducho použite gumu na odstránenie chýb.

Značenie: Ceruzky sa často používajú na značenie a označovanie. Môžete si nimi označiť dôležité telo alebo texty na 

dokumentoch, knihách, mapách alebo iných materiáloch.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: ceruzka s gumou, ceruzka so strúhadlom, dlhá ceruzka, farebná ceruzka, tvorivé nástroje, študentské potreby