telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Halloween girlanda 3 m HAPPY HALLOWEEN

Halloween girlanda 3 m HAPPY HALLOWEEN

  • 1,95€

  • Bez DPH: 1,63€

Dostupné možnosti

Halloween girlanda s nápisom "HAPPY HALLOWEEN". Táto papierová girlanda je k dispozícii v troch variantách s dĺžkou 3 metre. Jej bohatý dizajn a jednoduchá inštalácia ju robia ideálnym doplnkom pre oslavy Halloween.

Girlanda je vyrobená z kvalitného papiera. Súčasťou girlandy sú aj špagáty, ktoré umožňujú jednoduché zavesenie podľa vašich potrieb. Stačí ju jednoducho roztiahnuť a zavesiť na vhodné miesto. Ak preferujete iný spôsob inštalácie, girlanda obsahuje aj papierové háčiky, ktoré umožňujú jednoduché spojenie do jedného celku.

Táto Halloween girlanda je skvelým spôsobom, ako vytvoriť príjemnú a zábavnú atmosféru počas osláv Halloween. Môžete ju zavesiť na steny, dvere, okná alebo ju využiť na ozdobenie priestoru podľa vašich predstáv. Je vhodná pre interiér aj exteriér a prispieva k autentickej výzdobe pre túto sviatočnú príležitosť.

Jednoduchá inštalácia a flexibilita girlandy umožňujú ľahké použitie a prispôsobenie jej podľa vašich individuálnych potrieb. S touto Halloween girlandou s nápisom "HAPPY HALLOWEEN" môžete vytvoriť veselú a strašidelnú atmosféru, ktorá priláka a očarí vašich hostí.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: kostým, párty doplnok, halloween, Vianoce, girlandy