telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Girlanda HALLOWEEN netopiere, pavúky 2 m

Girlanda HALLOWEEN netopiere, pavúky 2 m

  • 1,15€

  • Bez DPH: 0,96€

Dostupné možnosti

Papierová Halloween girlanda v dvoch variantách - jedna so vzormi pavúkov a druhá so vzormi netopierov. Táto girlanda je navrhnutá tak, aby vytvárala atmosféru strašidelnosti a zábavy počas osláv Halloween.

Girlanda je dodávaná poskladaná a je veľmi ľahké ju roztiahnuť a upevniť do priestoru. Súčasťou girlandy je šnúra, ktorá umožňuje jednoduché zavesenie podľa vašich potrieb. Môžete ju zavesiť na steny, dvere, okná alebo ju využiť na ozdobenie priestoru podľa vašej kreativity. Šnúra prispôsobuje dĺžku girlandy, aby sa ľahko prispôsobila rôznym priestorom.

Táto Halloween girlanda je veľmi vďačným doplnkom pre oslavy, karnevaly, párty a podobné príležitosti. Po skončení udalosti ju môžete opäť poskladať do pôvodného tvaru a uložiť na budúce použitie. Je vyrobená z kvalitného papiera a je navrhnutá na opakované používanie.

Girlanda je dodávaná s papierovým háčikom, ktorý sa používa na spojenie koncov girlandy a vytvorenie jedného celku. Tento háčik je ľahký na použitie a prispieva k celkovému dizajnu a pevnosti girlandy.

Je skvelou voľbou, ak hľadáte cenovo dostupnú a výraznú dekoráciu pre svoje oslavy. Všetky karnevalové doplnky sú dostupné v e-shope, kde sú skladom a pripravené na rýchle doručenie.

Buďte pripravení na Halloween a pridajte atmosféru strašidelnosti a zábavy s týmto výrobkom, ktorý je flexibilný, jednoduchý na inštaláciu a vhodný na opakované používanie.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: kostým, párty doplnok, halloween, Vianoce, girlandy