telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Hracie karty JUMBO 54 ks 15,5x9 cm

Hracie karty JUMBO 54 ks 15,5x9 cm

  • 1,65€

  • Bez DPH: 1,38€

Hracie karty JUMBO sú vynikajúcou voľbou pre všetkých kartových hráčov. Tieto karty majú veľké rozmery 15,5x9 cm, čo znamená, že sú oveľa väčšie ako bežné hracie karty. To im dodáva výrazný a pôsobivý vzhľad, a zároveň zabezpečuje, že ich je ľahké držať a manipulovať s nimi.

Hracie karty JUMBO sú vyrobené z 100% plastu, čo znamená, že sú vodotesné a umývateľné. Nemusíte sa obávať, že by sa pokazili v prípade, že sa na ne nešťastne rozleje tekutina. Navyše, vďaka tomu, že sú vyrobené zo 100% plastu, sú odolné voči roztrhnutiu a zalomeniu. Môžete ich bez obáv vziať so sebou na výlety, do bazéna alebo na pláž.

Hracie karty JUMBO ponúkajú rôzne možnosti na hranie. Sú vhodné pre rôzne druhy kartových hier, ako sú poker, bridž, kanasta, samba a mnoho ďalších. S ich pomocou môžete si užiť hodiny zábavy a súťaže s rodinou a priateľmi.

Trvanlivosť týchto plastových kariet je až 30-krát vyššia v porovnaní s bežnými papierovými alebo plátennými kartami. To znamená, že vám vydržia oveľa dlhšie a nebudete ich musieť tak často meniť. Tým ušetríte nielen peniaze, ale aj čas a námahu s výmenou kariet.

Hracie karty JUMBO sú skvelou investíciou pre všetkých kartových hráčov. S ich vodotesnosťou, odolnosťou a vysokou trvanlivosťou vám poskytnú mnoho hodín zábavy a súťaže. Bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo skúsený hráč, tieto karty vám poskytnú výborný herný zážitok a spoločenskú zábavu.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: maxi jumbo karty, sada kariet, karty na hranie, kartové hry, balíček kariet, spoločenské hry, hracie karty, veľké karty