telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Halloweenska tekvica - svietnik 10x9,8x13,4 cm

Halloweenska tekvica - svietnik 10x9,8x13,4 cm

  • 4,50€

  • Bez DPH: 3,75€

V našej širokej ponuke máme pre vás krásne jesenné dekorácie, ktoré môžete použiť na ozdobenie vášho domova, záhrady alebo terasy. Medzi našimi produktmi nájdete aj krásny keramický svietnik v tvare tekvice s vyrezanou halloweenskou tvárou.

Tento svietnik má rozmer 10x9,8x13,4 cm a je vyrobený z keramiky. Jeho oranžová farba vytvára autentický vzhľad tekvice. Na povrchu svietnika je vyhotovená imitácia vyrezávanej tekvice, ktorá pridáva k jeho vzhľadu jedinečný a tematický prvok. Tento svietnik je navrhnutý tak, aby mohol slúžiť aj ako svietnik. Zadná časť tekvice je otvorená, aby ste mohli vložiť čajovú sviečku a vytvoriť príjemné osvetlenie.

Tento keramický svietnik je ideálnym doplnkom na halloweenovú atmosféru. Môžete ho umiestniť na stôl, parapet alebo iné vhodné miesto vo vašom dome, aby ste vytvorili atmosféru tohto sviatku. Svietnik s halloweenskou tvárou pridáva zábavu a charakter vášmu prostrediu.

Nech už plánujete oslavu halloweenového večera alebo jednoducho chcete pridať jesennú atmosféru do vášho domova, tento keramický svietnik v tvare tekvice je skvelou voľbou. Vytvorte si príjemné a tajomné osvetlenie s nádechom tejto zábavnej a obľúbenej sviatočnej tradície.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: halloween, svietniky