telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0

Drevený fotorámik 11,5x24 cm

  • 4,95€

  • Bez DPH: 4,13€

Podlhovastý drevený foto rámik s výškou 11,65 cm, šírkou 24 cm a hĺbkou 1 cm je elegantným spôsobom, ako vystaviť svoje vzácne rodinné fotografie. Rámik má šedý podklad s nápisom "FAMILY all because two people fell in LOVE", čo pridáva sentimentálnu a teplú atmosféru.

Pre fotografiu s rozmermi 6,9x6,9 cm je vyhradené miesto na šedom podklade. Zadná časť rámika, ako aj stojanček sú vyrobené z drevenej hrubej MDF dosky, ktorá poskytuje výbornú stabilitu foto rámika. Kovový háčik je umiestnený na zadnej strane rámika, umožňujúci jednoduché zavesenie na stenu.

Fotografia je chránená skleneným krytom s hrúbkou 1 mm, čo ju udržuje v bezpečí a zabraňuje poškodeniu. Tento rámik je nielen esteticky príjemný, ale tiež funkčný a zabezpečuje ochranu a stabilné vystavenie vašej rodinnej fotografie.

Vďaka svojmu dizajnu a kvalitným materiálom je tento drevený foto rámik výbornou voľbou pre vaše rodinné spomienky. Môžete ho umiestniť na stôl, poličku alebo ho zavesiť na stenu ako dekoračný prvk. Buďte hrdí na vašu rodinu a vystavte svoje obľúbené fotografie s touto štýlovou a kvalitnou foto rámikom.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: fotorámik, ramčeky na stenu, ramiky s nožičkou, fotoramčeky