telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0

Fotorámik drevený 28x23 cm

  • 6,95€

  • Bez DPH: 5,79€

Tento drevený foto rámik v retro štýle je skvelým spôsobom, ako zobraziť vaše obľúbené fotografie s osobitým dotykom. Jeho vonkajšie rozmery sú 28 cm (výška) x 23 cm (šírka) x 1,2 cm (hĺbka).

Rámik je navrhnutý pre fotografie o veľkosti približne 16,5 cm x 11,5 cm, ktoré sa vo vnútri rámika pevne držia. Fotografia je chránená tenkým sklom s hrúbkou cca 1 mm, ktoré ju chráni pred prachom a poškriabaním, zároveň zachováva jej jas a ostrosť.

Na vrchnej časti rámika sa nachádza kovový klip, ktorý slúži na pripevnenie rôznych odkazov, dôležitých správ, malých obrázkov alebo iných dekoratívnych prvkov. Tento detail dodáva rámiku šarm a umožňuje vám prispôsobiť ho podľa vašich individuálnych preferencií.

Zadná časť rámika je vyrobená z drevenej, tvrdenej MDF dosky v sivej farbe. Táto časť poskytuje podporu pre fotografiu a je vybavená železným háčikom, ktorý umožňuje zavesenie rámika na stenu. Rovnako je tu aj stojan vyrobený z MDF dosky, ktorý umožňuje, aby ste rámik postavili na rovnú plochu, ako napríklad poličku alebo stôl.

Celkový dizajn tohto dreveného foto rámika v retro štýle s kovovým klipom a sivej farby pridáva štýlový a vintage dotyk k vašim fotografiám. Môžete ho umiestniť na stenu alebo na rôzne povrchy v miestnosti, aby ste si mohli vychutnať vaše vzácne spomienky a zároveň mať priestor na pridanie osobných odkazov a dekoratívnych prvkov.

 

 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: fotorámik, ramčeky na stenu, ramiky s nožičkou, fotoramčeky