telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0

Naberačka silikónová 28x8,5 cm

  • 4,15€

  • Bez DPH: 3,46€

Naberačka silikónová s rozmermi 28x8,5 cm je skvelým nástrojom pre naberanie horúcich polievok, omáčok, čaju a ďalších tekutín pri príprave jedál v kuchyni. Je vyrobená z odolného a tvrdeného silikónu modrej farby, ktorý ponúka viaceré výhody vo využívaní v kuchyni:

  1. Odolnosť voči vysokým teplotám: Silikón je známy svojou schopnosťou odolávať vysokým teplotám, čo znamená, že môžete bez obáv používať naberačku na horúce jedlá a nápoje.

  2. Bezpečnosť: Silikón je netoxický a bezpečný pre styk s potravinami. Neuvolňuje žiadne škodlivé látky do jedla, čo zaručuje zdravotnú nezávadnosť.

  3. Nelepivý povrch: Silikónový povrch je nelepivý, čo uľahčuje naberanie a servírovanie jedál. Potraviny sa na ňom nelepia, čo uľahčuje čistenie.

  4. Flexibilita a prispôsobivosť: Silikónový materiál je mäkký a flexibilný, čo umožňuje jednoduché ohýbanie a prispôsobenie sa tvaru nádoby. Týmto spôsobom môžete efektívne nabrať tekutiny z rôznych typov nádob.

  5. Ľahká manipulácia: Silikónová naberačka je ľahká a pohodlná na držanie. Je navrhnutá s ohľadom na pohodlie pri používaní a má ergonomicky tvarovanú rukoväť, ktorá zaisťuje pevný úchop.

  6. Jednoduchá údržba: Silikónový materiál je ľahko čistiteľný a odoláva absorbovaniu pachov. Môžete ju umyť ručne alebo vložiť do umývačky riadu pre jednoduché a efektívne čistenie.

Táto silikónová naberačka je vynikajúcim príslušenstvom pre každú kuchyňu, ktoré vám poskytne spoľahlivosť, odolnosť a jednoduchosť pri manipulácii s horúcimi tekutinami.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: silikónové kuchynské pomôcky