telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0

Bambusová doska na krájanie 20x30x0,8 cm

  • 3,50€

  • Bez DPH: 2,92€

Kvalitná a všestranná bambusová doska na krájanie

Bambusová doska na krájanie s rozmermi 20x30x0,8 cm je kvalitným a odolným pomocníkom v každej kuchyni. Je vyrobená z bambusu, ktorý je rýchlo rastúca trvalá surovina, a preto je šetrná k životnému prostrediu.

Výhody produktu:

  • Kvalita materiálu: Bambus je jedným z najvhodnejších materiálov na výrobu drevených dosiek na krájanie. Je pevný, odolný voči ohybu a má veľmi nízku absorpciu vody. To znamená, že drevo nepoškodzuje ostrie nožov, je odolné voči hnilobe a zabraňuje vzniku baktérií.
  • Všestrannosť: Doska je vhodná na krájanie rôznych druhov potravín, ako je ovocie, zelenina, mäso alebo chlieb. Môže byť tiež použitá ako podložka pre kreatívne diela alebo ako dekoračný prvok vo vašej kuchyni.
  • Praktické vlastnosti: Doska má odolný povrch, ktorý nepoškodzuje ostrie nožov. Je tiež odolná voči vlhkosti a ľahko sa čistí.
  • Jednoduchá údržba: Doska sa čistí jednoducho teplou vodou a jemným mydlom. Pri dlhodobom používaní odporúčame ošetrovať ju potravinovým olejom, čo jej pomáha chrániť a predlžovať jej životnosť.

Bambusové dosky na krájanie potravín sa vyrábajú v rôznych častiach sveta, vrátane Ázie, Afriky, Severnej Ameriky a Európy. Niektorí z najväčších výrobcov bambusových dosiek sú z Ázie, najmä z krajín ako Čína a Vietnam. V Európe je výroba bambusových dosiek na krájanie potravín menej rozšírená, ale nájdeme ju napríklad v Taliansku, kde sa vyrábajú luxusné bambusové dosky.

Rozmery: 20 x 30 x 0,8 cm

Ďalšie informácie
vyberte si #dosky na krájanie

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: zobraz všetky bambusové dosky