telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Háčiky nerezové 5 ks 4x2 cm

Háčiky nerezové 5 ks 4x2 cm

  • Výrobca: HOME
  • Kód produktu: 587657
  • Dostupnosť: 57.00
  • 1,50€

  • Bez DPH: 1,25€

Táto sada nerezových háčikov prináša päť kusov s rozmermi 4x2 cm. Sú navrhnuté na univerzálne zavesenie uterákov alebo kuchynského náčinia na zábradlie. Ich výrobný materiál je pevný nerezový kov v lesklej oceľovej farbe, čo im zabezpečuje odolnosť a estetický vzhľad.

V sade nájdete šesť týchto háčikov, ktoré sú vhodné na rôzne účely vo vašej domácnosti. Materiál, z ktorého sú vyrobené, je odolný a spoľahlivý, čo umožňuje ich použitie na zavesenie uterákov, kuchynského náčinia a ďalších predmetov. Tvar písmena "S" im dodáva špeciálny tvar a funkcionalitu na zavesenie.

Háčiky majú dĺžku 4 cm a šírku 2 cm, pričom ich maximálna nosnosť je 5 kg. Tieto parametre znamenajú, že sú dostatočne silné na podporu rôznych predmetov vo vašej domácnosti, či už ide o uteráky alebo kuchynské náčinie. Ich praktickosť a pevnosť ich robí skvelými pomocníkmi v organizácii vášho prostredia.

Celkovo, tieto nerezové háčiky sú funkčným a estetickým doplnkom pre zavesenie vecí na zábradlie. Ich jednoduchý a účinný dizajn ich robí vhodnými pre rôzne časti vášho domova, kde potrebujete udržiavať veci v poriadku a na dosah ruky.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: háčiky na vešanie, samolepiace háčiky, detské potreby