telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Anjelské krídla ružové na karneval 50 cm

Anjelské krídla ružové na karneval 50 cm

  • 4,30€
  • 3,95€

  • Bez DPH: 3,29€

Predstavujeme vám úžasné ružové anjelské krídla určené na karnevalové oslavy a kostýmové party. Tieto krídla majú rozmer 50 cm a sú ideálne pre dokonalý anjelský vzhľad.

Krídla sú vyrobené z kvalitného materiálu a majú flexibilný drôtený rám, vďaka čomu je možné ich ľahko tvarovať podľa vašich predstáv. Ich ružová farba dodáva kostýmu hravosť a ženskosť.

Pohodlné upínanie na telo je zabezpečené dvoma gumovými pásikmi, ktoré sa jednoducho navlieknu na vaše ramená. Týmto spôsobom sú krídla pevne upevnené a zaručujú pohodlné nosenie počas celého karnevalového vystúpenia.

Vyberte si tieto ružové anjelské krídla a získajte neodolateľný kostým, ktorý vás vynikne v davu. Buďte krásnym a elegantným anjelom so štýlovými krídlami, ktoré prilákajú pozornosť a dodajú vášmu kostýmu ten pravý lesk.

Objednajte si tieto ružové anjelské krídla ešte dnes a pripravte sa na nezabudnuteľný zážitok na karnevale alebo inej kostýmovej udalosti. Buďte zářivou a nebeskou bytosťou so týmito krídlami, ktoré vás odlíšia od ostatných a dodajú vám pocit nadpozemského pôvabu.

Ďalšie informácie
vyberte si #anjelské krídla

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: zobraz všetky anjelské krídla