telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Anjelské krídla žlté na karneval 50 cm

Anjelské krídla žlté na karneval 50 cm

  • 4,30€

  • Bez DPH: 3,58€

Úžasné žlté anjelské krídla s rozmerom 50 cm. Tieto krídla sú perfektným doplnkom pre vašu anjelskú alebo nadpozemskú transformáciu.

Krídla sú vyrobené z priesvitného materiálu, čo im dodáva ľahkosť a vzdušnosť. Ich flexibilný drôtený rám umožňuje ľahké tvarovanie podľa vašich predstáv a pohodlné nosenie.

Pripevnenie na telo je veľmi jednoduché. Krídla sú vybavené dvoma gumovými pásikmi, ktoré sa ľahko upínajú na vaše ramená. Týmto spôsobom sú krídla pevne upevnené a zabezpečujú pohodlné nosenie počas celého dňa.

Žltá farba týchto anjelských krídel pridáva sviežosť a energetickú atmosféru vášmu kostýmu. Budete sa cítiť ako žiarivý a veselý anjel, pripravený šíriť pozitivitu a radosť.

Vyberte si tieto žlté anjelské krídla a pripravte sa na nezabudnuteľné kostýmové vystúpenie, karneval alebo tematickú párty. S týmito krídlami sa stanete ohnivým duchom plným energie a štýlu.

Objednajte si tieto žlté anjelské krídla ešte dnes a získajte jedinečný doplnok, ktorý vám prinesie pôvab a nadpozemský vzhľad. Buďte žiarivým a nebeským anjelom so štýlovými žltými krídlami, ktoré vás odlíšia od ostatných.

Ďalšie informácie
vyberte si #anjelské krídla

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: zobraz všetky anjelské krídla