telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Čelenka HALLOWEEN oranžové tekvice

Čelenka HALLOWEEN oranžové tekvice

  • 1,30€

  • Bez DPH: 1,08€

Naša dvojfarebná čelenka s reflexnými tekvicami je skutočne zábavným a výrazným doplnkom pre vaše kostýmy na Halloween alebo iné tematické podujatia. Kombinácia čiernej a reflexnej farby prináša do vášho vzhľadu zaujímavý vizuálny efekt, ktorý upúta pozornosť.

Reflexné tekvice na čelenke pridávajú do vášho kostýmu výnimočný detail. V tme sa rozžiaria a svietia pri priamom svetle, čo pridáva do vašej prezentácie zvláštny a výrazný efekt. Tekvice, ktoré sú upevnené na pružinách, sa budú pohybovať a tancovať na vašej hlave, čo pridáva zábavný a hravý prvok do vášho vystúpenia.

Čelenka je vybavená vrúbkami, ktoré zabezpečujú stabilitu na vašej hlave. Vrúbky sa dobre zapnú medzi vlasy a udržia čelenku na svojom mieste, aj keď sa budete pohybovať a tancovať. Môžete si byť istí, že čelenka zostane na správnom mieste po celý čas.

Okolo čelenky sú umiestnené čierne pierka, ktoré dodávajú eleganciu a jemnosť vášmu celkovému vzhľadu. Tieto pierka pridávajú dotyk zvýrazňujúci váš kostým a dokonale dopĺňajú celkový dizajn čelenky.

Pripojte sa k nám a vytvorte si jedinečný vzhľad s našou dvojfarebnou čelenkou s reflexnými tekvicami. S touto čelenkou budete vynikať na každej kostýmovej párty a prinesiete svietiacu zábavu do svojho okolia. Buďte pripravení na nezabudnuteľné vystúpenie!

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: čelenka, anjel, svätožiara, kostým, párty doplnok, halloween, Vianoce