telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Čiapka na karneval psík

Čiapka na karneval psík

  • 3,65€

  • Bez DPH: 3,04€

Čiapka na karneval s motívom psíka je skvelým doplnkom pre karnevalové oslavy a hry. Táto čiapka je vytvorená z pevného flisu, čo zaručuje jej dlhotrvajúcu trvácnosť a odolnosť.

Hlava psíka je realisticky vytvorená s pohyblivými zreničkami v očiach, čo pridáva maskote živý a hravý vzhľad. Vaše deti si môžu vychutnať pocit, že sú skutočnými psíkmi a zapájať sa do zábavných hraní a predstieraní.

Čiapka je vybavená elastickou gumičkou umiestnenou pod bradou. Táto gumička zabraňuje padaniu masky z hlavy a zaručuje, že čiapka pevne sedí a drží sa na mieste. Vaše deti sa tak môžu slobodne pohybovať a hrať bez obáv, že by im čiapka sklzla z hlavy.

Čiapka tiež obsahuje sklopiteľné uši, čo umožňuje jednoduché skladovanie a prepravu bez toho, aby sa uši poškodili. Týmto spôsobom môžete ľahko zabalit čiapku a vziať ju so sebou na karnevalové akcie a dobrodružstvá.

Ponorte sa do sveta zábavy a fantázie s touto čiapkou na karneval psík. Vaše deti budú mať nekonečné hodiny radosti a dobrodružstiev ako svoj obľúbený psík.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: čiapky na karneval, karnevalové čiapky, kostým, Halloween