telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Čelenka zajačika bielo - ružová

Čelenka zajačika bielo - ružová

  • 2,50€

  • Bez DPH: 2,08€

Čelenky so zajačími uškami sú populárne na rôznych podujatiach, ako sú karnevaly, Halloweenské párty, plesy a podobné udalosti, z niekoľkých dôvodov:

  1. Zábavný a hravý vzhľad: Zajačie ušká majú hravý a zábavný vzhľad, ktorý pridáva dojemnost a veselosť k oblečeniu a celkovej atmosfére podujatia. Sú výrazným príslušenstvom, ktoré pritiahne pozornosť a dodáva osobitý šmrnc kostýmu.

  2. Symbolika a tematické zdôraznenie: Zajačie ušká majú blízke spojenie s mytológiou a folklórom, najmä s postavou zajaca spojenou s Veľkou nocou a sviatkom obnovy. Preto sa na sviatky ako Veľká noc alebo na podujatia s prírodnou, lesnou alebo fantastickou tematikou čelenky s zajačími ušami stávajú výbornou voľbou.

  3. Jednoduché a dostupné príslušenstvo: Čelenky s zajačími ušami sú ľahké a pohodlné na nosenie. Sú jednoduchým doplnkom, ktorý môžete ľahko pridať k rôznym kostýmom a oblečeniu. Čelenky s uškami sú tiež často dostupné v rôznych veľkostiach, farbách a materiáloch, čo umožňuje ľuďom vybrať si podľa svojich preferencií.

  4. Vytvorenie jedinečného vzhľadu: Čelenky s uškami umožňujú jednoducho a rýchlo transformovať svoj vzhľad. Vďaka nim môžete vytvoriť rôzne postavy, alebo vyjadriť určitú tému. Mnoho ľudí sa teší z možnosti zahrať si s týmto príslušenstvom a prezentovať svoju kreativitu a individualitu.

Celkovo vzaté, čelenky s zajačími ušami sa stali obľúbeným doplnkom na podujatiach a sviatkoch, pretože pridávajú hravosť, tematický prvkový dôraz a zábavnosť k vzhľadu. Vďaka ich jednoduchosti a dostupnosti sa stali súčasťou mnohých kostýmov a oblečenia na rôzne príležitosti.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: čelenka, anjel, svätožiara, kostým, párty doplnok, halloween, Vianoce