telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Cestovná hygienická sada 3 ks

Cestovná hygienická sada 3 ks

  • 1,30€

  • Bez DPH: 1,08€

Dostupné možnosti

Cestovná hygienická sada 3 ks je skutočne praktickým a užitočným doplnkom pre vašu osobnú hygienu, či už ste doma alebo na cestách. Táto sada obsahuje puzdro na zubnú kefku, obal na mydlo a pohárik, čo z nej robí kompletnú súpravu na starostlivosť o vašu osobnú hygienu.

Všetky komponenty sú vyrobené z nerozbitného plastu, ktorý je zdravotne nezávadný a bezpečný na použitie. Puzdro na zubnú kefku je ideálne na uchovávanie a ochranu vašej zubnej kefky pred nečistotami a poškodením. Obal na mydlo vám umožňuje bezpečne prenášať svoje obľúbené mydlo, aby ste sa mohli osviežiť kdekoľvek. Pohárik je praktickým doplnkom na cestách, ktorý vám umožní vziať si s sebou svoj obľúbený nápoj a pitný pohár.

Táto hygienická sada je skvelým spoločníkom na rôznych miestach, ako napríklad pri cestovaní na výlety, pracovné stretnutia, dovolenky, alebo aj pri pobytu v nemocnici. Je ľahko prenosná a ľahko sa udržiava v čistote.

Nezáleží na tom, kde sa nachádzate, táto plastová hygienická sada vám poskytne pohodlie a možnosť starať sa o svoju osobnú hygienu. Buďte pripravení na všetky situácie so svojou vlastnou cestovnou hygienickou sadou.

Ďalšie informácie
vyberte si #sivá#zelená

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: cestovná hygienická sada, osobná hygiena