telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Chňapka kuchynská sada 3 ks

Chňapka kuchynská sada 3 ks

  • 4,65€

  • Bez DPH: 3,88€

Predstavujeme vám kuchynskú sadu Chňapka Vianočný motív, ktorá obsahuje 3 kusy: chňapky, podložky pod horúce tanier a utierky. Táto sada je navrhnutá s vianočným motívom, ktorý dodáva kuchyni príjemnú a atmosférickú atmosféru.

Hlavným vzorom tejto sady sú sovičky s čiapkami a šálmi. Tento roztomilý dizajn pridáva sade živý a radostný vzhľad. Sovičky sú vyobrazené v zelenej farbe s bielymi snehovými vločkami, čo vytvára príjemný vianočný nádych.

Táto kuchynská sada je nielen štýlová, ale aj praktická. Chňapky sú určené na ochranu vašich rúk pred horúcimi nádobami a hrncami, zatiaľ čo podložky pod horúce tanierky poskytujú ochranu povrchu pred teplom.

Bol som prekvapený, keď som zistil, že táto sada kuchynských doplnkov s vianočným motívom je nielen praktická, ale aj nádherná. Vzor sovičiek s čiapkami a šálmi v zelenej farbe s bielymi snehovými vločkami okamžite vytvoril v kuchyni atmosféru plnú radosti a očakávania. Chňapky, podložky pod horúci tanier a utierky nielenže slúžia ako funkčné doplnky na ochranu pred horúcimi nádobami a na upratovanie, ale aj ako štýlový príspevok k vianočnej výzdobe. Táto sada je ideálna pre tých, ktorí milujú vianočnú atmosféru a radi ju prenášajú do každého kúta svojho domova.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: kuchynské doplnky, chňapky