telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Cukornička plastová "NOŽIČKA"  450ml

Cukornička plastová "NOŽIČKA" 450ml

  • 1,65€

  • Bez DPH: 1,38€

Cukornička "NOŽIČKA" je plastová cukornička, ktorá má originálny dizajn s červenou nožičkou. Je vybavená žltou plastovou lyžičkou, ktorá je súčasťou cukorničky.

Táto cukornička má objem 450ml, čo znamená, že sa do nej zmestí dostatočné množstvo cukru pre vaše nápoje. Je vyrobená z transparentného čierneho plastu, pričom červené prvky kombinované s dymovým plastovým, čiastočne priehľadným sklom dodávajú cukorničke štýlový vzhľad.

Nožička cukorničky je červená, čo jej dodáva výrazný a atraktívny vzhľad. Tento výrobok je vhodný najmä do letných kuchýň, záhradných domčekov, chát a záhrad, kde je zvýšené riziko rozbitia kuchynských potrieb. Plastový materiál zaručuje bezpečnosť a odolnosť cukorničky voči pádom a nárazom.

Cukornička "NOŽIČKA" je cenovo dostupný výrobok, ktorý je vhodný pre každodenné použitie. Jeho praktický dizajn a odolný plastový materiál ho robia vhodným pre použitie v rôznych prostrediach, kde je potrebná bezpečnosť a odolnosť kuchynských potrieb.

Ďalšie informácie
vyberte si #plastová

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: cukorničky, sklenené cukorničky, keramické cukorničky, plechové cukorničky, plastové cukorničky, dózy na cukríky