telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Cukornička plastová "NOŽIČKA" 16x13 cm

Cukornička plastová "NOŽIČKA" 16x13 cm

  • 2,15€

  • Bez DPH: 1,79€

Cukornička "NOŽIČKA" je plastová cukornička s červenou nožičkou, ktorá pridáva štýlový a hravý prvok do vášho stola. Je vyrobená z odolného plastu s transparentným a čiastočne priehľadným vzorovaným telom a viečkom. Poklop cukorničky je tiež čiastočne priehľadný, čo umožňuje vidieť jej obsah.

Cukornička má rozmery 16x 3 cm, čo poskytuje dostatok miesta na uchovanie cukru. Jej nožička je červenej farby, čo pridáva farebný akcent. Súčasťou cukorničky je aj plastová lyžička žltej farby, ktorá je praktická na dávkovanie cukru.

Tento výrobok má moderný vzhľad a je vhodný pre rôzne prostredia. Jeho čierna transparentná farba a červené a žlté prvky mu dodávajú šmrnc. Cukornička je ľahká na použitie a zároveň praktická pri uchovávaní a podávaní cukru.

Cukornička "NOŽIČKA" je ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú funkčný a štýlový doplnok pre svoj stôl. S jej hravým dizajnom a praktickými vlastnosťami prinesie do vášho prostredia zábavu a pohodlie.

Ďalšie informácie
vyberte si #plastová

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: cukorničky, sklenené cukorničky, keramické cukorničky, plechové cukorničky, plastové cukorničky, dózy na cukríky