telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Cukornička plastová "ČERVENÝ LEM" 450ml

Cukornička plastová "ČERVENÝ LEM" 450ml

  • 1,65€

  • Bez DPH: 1,38€

Cukornička ČERVENÝ LEM je plastová cukornička s objemom 450ml. Je vyrobená z transparentného čierneho plastu, čo jej dodáva moderný vzhľad. Súčasťou cukorničky je žltá lyžička, ktorá je praktickým doplnkom pre jednoduché a presné odmeriavanie cukru.

Má vytvarovaný otvor, v ktorom je možné umiestniť lyžičku, čo zabezpečuje praktické uskladnenie a zamedzuje nečistotám. Tento dizajnový prvok zvyšuje pohodlie a funkčnosť používania cukorničky.

Vzhľadom na jej plastovú konštrukciu je táto cukornička ČERVENÝ LEM odolná a ľahká na čistenie. Je vhodná najmä pre použitie na letných záhradách, chatách, záhradných domčekoch a podobných miestach, kde si môžete vychutnávať sladkosti voľným spôsobom.

Je cenovo dostupným a praktickým produktom, ktorý uspokojí vaše potreby pri servírovaní cukru a sladidiel. Vďaka jej jednoduchému a modernému dizajnu sa ľahko zaradí do rôznych prostredí a prinesie do nich farbu a štýl.

Ďalšie informácie
vyberte si #plastová

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: cukorničky, sklenené cukorničky, keramické cukorničky, plechové cukorničky, plastové cukorničky, dózy na cukríky