telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Cukornička plechová "JABLKO" 200ml

Cukornička plechová "JABLKO" 200ml

  • 2,95€

  • Bez DPH: 2,46€

Dostupné možnosti

Cukornička "JABLKO" je plechová cukornička v tvare jablka s objemom 200ml. Táto cukornička má jednoduché tvary a vyniká svojím štýlovým a neobvyklým dizajnom. Je vyrobená z odolného materiálu, čo zaručuje jej odolnosť voči pádom a neopatrnému zaobchádzaniu.

Cukornička je k dispozícii v zelenej, žltej alebo ružovej farbe, čo umožňuje výber podľa osobných preferencií. Jej telo má tvar jablka, a pre ešte autentickejší vzhľad je držiak poklopu vytvarovaný do stopky jablka. Vrchnák spolu s malou lyžičkou je vyrobený z nerezovej ocele a zodpovedá farbe cukorničky (žltej, zelenej alebo ružovej).

Okrem svojho originálneho dizajnu, cukornička "JABLKO" má aj vysokú úžitkovú hodnotu. Je vhodná na uchovávanie cukru a podávanie ho s eleganciou. Malá lyžička, ktorá je súčasťou cukorničky, umožňuje ľahké a presné dávkovanie cukru.

Táto cukornička je ideálna pre tých, ktorí vyhľadávajú netradičné a štýlové kuchynské doplnky. Je to skvelý spôsob, ako pridať originálny prvok do vašej kuchyne a vytvoriť zaujímavý vizuálny efekt na vášom stole. Cukornička "JABLKO" je nielen praktická, ale aj dekoratívna a bude iste očarovať vašich hostí.

Ďalšie informácie
vyberte si #plechová

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: cukorničky, sklenené cukorničky, keramické cukorničky, plechové cukorničky, plastové cukorničky, dózy na cukríky