telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Dekorátor striekačka 8 ks 27x13 cm

Dekorátor striekačka 8 ks 27x13 cm

  • 1,30€

  • Bez DPH: 1,08€

Dekorátor striekačka je praktická cukrárska sada, ktorá obsahuje striekačku a osem rôznych nadstavcov na zdobenie. Je vhodná pre začínajúce cukrárky a cukrárov, pretože ponúka jednoduchú manipuláciu a umožňuje zdobiť dezerty jednou rukou. Súčasne je vhodná pre pravákov aj ľavákov, čo znamená, že ju môže pohodlne používať každý.

Rozmery tejto plastovej zdobičky sú 27x13 cm, čo poskytuje dostatočný priestor na manipuláciu a komfortné zdobenie. Sada obsahuje osem rôznych nadstavcov, ktoré umožňujú vytvárať rôzne tvary a vzory pri zdobení. Môžete experimentovať s rôznymi vzormi a vytvoriť jedinečné dizajny na svojich dezertoch.

Táto cukrárska sada je vyrobená z kvalitného plastu, čo zaručuje jej odolnosť a dlhú životnosť. Môžete ju ľahko udržiavať čistú a zabezpečiť tak hygienické používanie.

Dekorátor striekačka je skvelým nástrojom pre zdobenie tort a ďalších dezertov. S jeho pomocou môžete vytvoriť profesionálne vyzdobené dezerty s precíznymi vzormi a zdobením. Budete mať možnosť vyjadriť svoju kreativitu a vytvoriť lahodné a vizuálne atraktívne jedlá.

Nech už sa rozhodnete zdobiť torty, muffiny, cupcakes alebo iné dezerty, táto cukrárska sada vám poskytne potrebné nástroje na vytvorenie dokonalých zdobení. Bude to skvelý pomocník pre všetkých, ktorí sa radi venujú cukrárstvu a chcú zdobiť svoje vlastné dezerty.

Ďalšie informácie
vyberte si #biela

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: dekoratér na torty, dekoratér na zdobenie, zdobiaca pomôcka, zdobenie torty, dekoratér dezertov