telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Drevená habarka 20 cm

Drevená habarka 20 cm

  • 0,75€

  • Bez DPH: 0,63€

Drevená habarka s dĺžkou 20 cm je vyrobená z kvalitného bukového dreva, čo zaručuje jej pevnosť a dlhú trvanlivosť. Je to praktický nástroj v kuchyni, ktorý vám pomôže pri príprave rôznych jedál.

Habarka je vhodná na miešanie cesta na palacinky, kde jej točivý pohyb umožňuje rozmixovanie ingrediencií a získanie hladkej konzistencie cesta. Môže tiež slúžiť na zahustenie polievky alebo omáčky. Stačí ju točivým pohybom medzi dvoma dlaňami zmiešať, čím sa dosiahne požadovaná konzistencia.

Bukové drevo je známe svojou odolnosťou a trvanlivosťou, a preto môžete očakávať, že habarka vám bude slúžiť dlho. Je dôležité mať na pamäti, že drevené nástroje vyžadujú správnu údržbu, vrátane pravidelného čistenia a ošetrenia potravinovým olejom, aby sa predĺžila ich životnosť.

Ak máte záujem, môžete si objednať habarku s gravírovanými vzormi podľa vášho želania. To vám umožní personalizovať nástroj a dať mu jedinečný vzhľad.

Celkovo je drevená habarka vynikajúcim nástrojom v kuchyni, ktorý vám uľahčí prípravu rôznych jedál. Je všestranná a praktická, a preto sa určite hodí do vášho kuchynského arzenálu.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: drevené habarky, bukové drevo, drevené kuchynské pomôcky