telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Drevená habarka 24 cm

Drevená habarka 24 cm

  • 0,75€

  • Bez DPH: 0,63€

Drevená habarka s dĺžkou 24 cm je vyrobená z kvalitného bukového dreva, čo zaručuje jej pevnosť a dlhú životnosť. Je to skvelý nástroj v kuchyni, ktorý vám pomôže pri príprave rôznych jedál.

Habarka je ideálna na miešanie cesta na palacinky, pretože jej točivý pohyb umožňuje dôkladné premiešanie všetkých ingrediencií a dosiahnutie hladkej konzistencie. Okrem toho ju môžete použiť aj na zahustenie polievok a omáčok. Stačí ju točivým pohybom medzi dvoma dlaňami použiť na miešanie a dosiahnete požadovanú hustotu.

Bukové drevo je známe svojou pevnosťou a odolnosťou voči opotrebeniu, čo z nej robí vynikajúci materiál pre kuchynské nástroje. Drevená habarka je ľahká na údržbu a stačí ju opláchnuť vodou a ošetriť potravinovým olejom, aby ste zabezpečili jej dlhú trvácnosť.

Ak si želáte osobitný dotyk, môžete si objednať habarku s gravírovanými vzormi podľa vašich predstáv. Táto personalizácia pridá habarke unikátny vzhľad a môže byť aj originálnym darčekom pre vašich blízkych.

Drevená habarka s dĺžkou 24 cm je praktickým nástrojom, ktorý vám uľahčí prípravu jedál a prinesie do kuchyne prírodný a rustikálny šarm dreva.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: drevené habarky, bukové drevo, drevené kuchynské pomôcky