telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Drevená habarka 28 cm

Drevená habarka 28 cm

  • 0,75€

  • Bez DPH: 0,63€

Drevená habarka s rozmermi 28 cm je vynikajúcim pomocníkom v kuchyni. Je vyrobená z kvalitného bukového dreva, čo zaručuje jej pevnosť a dlhú trvácnosť. Tento univerzálny nástroj je vhodný na rôzne účely.

Habarku môžete využiť na miešanie cesta na palacinky, koláče, pečivo a ďalšie pečivá. Jej točivý pohyb medzi dvoma dlaňami umožňuje dôkladne premiešať všetky ingrediencie a dosiahnuť hladkú konzistenciu cesta. Okrem toho je habarka skvelá aj na zahusťovanie polievok a omáčok. Stačí ju točivým pohybom miešať v kvapaline a tým zabezpečíte lepšie rozpustenie zahusťovacích prísad a hladkú konzistenciu.

Pri príprave rôznych náplní, ako sú napríklad náplne do koláčov, pierok, buchiet a ďalších, je habarka vynikajúcim nástrojom na dôkladné premiešanie všetkých ingrediencii. Môžete ju tiež použiť na miešanie omáčok a dressingov. Jej točivý pohyb pomáha premiešavať ingrediencie a zlučovať chute.

Okrem toho je habarka praktická aj pri riedení a miešaní tekutín. Môžete ju použiť na miešanie cesta na palacinky, vaječného nátieru alebo zmesi na lístkové cesto. Je to skvelý nástroj na dôkladné premiešanie a dosiahnutie požadovanej konzistencie. Habarka je tiež ideálna na miešanie nápojov, ako sú koktaily, limonády alebo džúsy. Jej točivý pohyb dokáže dobre premiešať ingrediencie a zlúčiť chute.

Drevená habarka s dĺžkou 28 cm je nielen praktickým nástrojom v kuchyni, ale aj príjemným estetickým doplnkom. Je vyrobená z prírodného bukového dreva, čo dodáva kuchyni rustikálny a prírodný šarm. Jej pevnosť, dlhá trvácnosť a možnosť gravírovania vzorov podľa vašich predstáv robia z nej ideálny nástroj pre každého nadšeného kuchára.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: drevené habarky, bukové drevo, drevené kuchynské pomôcky