telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Drevená habarka 20 cm

Drevená habarka 20 cm

  • 0,65€

  • Bez DPH: 0,54€

Drevená habarka s dĺžkou 20 cm je skvelým nástrojom v kuchyni, vyrobeným z kvalitného bukového dreva, čo zaručuje jej pevnosť a dlhú trvanlivosť. Habarka je určená pre rôzne účely pri príprave jedál.

Tento nástroj je ideálny pre miešanie cesta na palacinky, kde jej točivý pohyb pomôže dokonale rozmiešať ingrediencie a dosiahnuť hladké a jednoliate cesto. Okrem toho môže byť habarka použitá aj na zahustenie polievky alebo omáčky. S jej pomocou môžete rozmiešať zložky medzi dvoma dlaňami, čím dosiahnete požadovanú konzistenciu.

Drevená habarka je praktickým a ľahko ovládateľným nástrojom. Jej ergonomický dizajn umožňuje pohodlnú manipuláciu pri miešaní a rozmiešavaní. Dlhá životnosť bukového dreva zabezpečuje, že vám habarka bude slúžiť po dlhé roky.

Ak máte záujem, môžete si objednať habarku s gravírovanými vzormi podľa vášho želania. To dodá nástroju jedinečný a personalizovaný vzhľad.

Celkovo je drevená habarka veľmi užitočným nástrojom v kuchyni. Je vhodná na prípravu rôznych jedál a s jej pomocou dosiahnete dokonalé výsledky. Nezabúdajte, že drevené výrobky vyžadujú pravidelnú údržbu, napríklad umývanie a občasné natretie potravinovým olejom, aby zostali v dobrom stave a dlhšie vydržali.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: drevené habarky, bukové drevo, drevené kuchynské pomôcky