telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Drevená habarka 28 cm

Drevená habarka 28 cm

  • 1,00€

  • Bez DPH: 0,83€

Drevená habarka je v kuchyni univerzálnym nástrojom, ktorý je využívaný na rôzne účely. Tu je niekoľko spôsobov, ako ju môžete použiť:

  1. Miešanie cesta: Habarka je ideálna na miešanie cesta na palacinky, koláče, pečivo a ďalšie pečivá. Jej točivý pohyb medzi dvoma dlaňami umožňuje dôkladne premiešať všetky ingrediencie a dosiahnuť hladkú konzistenciu cesta.

  2. Zahusťovanie polievok a omáčok: Habarku môžete použiť na zahusťovanie polievok a omáčok. Stačí ju točivým pohybom miešať v kvapaline a tým zabezpečíte lepšie rozpustenie zahusťovacích prísad a hladkú konzistenciu.

  3. Miešanie náplní: Pri príprave rôznych náplní, ako sú napríklad náplne do koláčov, pierok, buchiet a ďalších, je habarka vynikajúcim nástrojom na dôkladné premiešanie všetkých ingrediencii.

  4. Príprava omáčok a dressingov: Habarku môžete použiť na miešanie omáčok a dressingov. Jej točivý pohyb pomáha premiešavať ingrediencie a zlučovať chute.

  5. Riedenie a miešanie tekutín: Ak potrebujete riediť tekutiny, ako je napríklad cesto na palacinky, vaječný nátier alebo zmes na lístkové cesto, habarka vám pomôže ich dôkladne premiešať a dosiahnuť požadovanú konzistenciu.

  6. Miešanie nápojov: Habarka môže byť tiež využitá na miešanie nápojov, ako sú napríklad koktaily, limonády alebo džúsy. Jej točivý pohyb dokáže dobre premiešať ingrediencie a zlúčiť chute.

Drevená habarka je všestranný nástroj, ktorý vám pomôže pri príprave rôznych jedál a zabezpečí rovnomerné a dôkladné miešanie. Je to klasický kuchynský nástroj, ktorý dodáva do kuchyne prírodný a rustikálny šarm.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: drevené habarky, bukové drevo, drevené kuchynské pomôcky