telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Drevená obracačka 4,5x23x0,4 cm

Drevená obracačka 4,5x23x0,4 cm

  • 0,60€

  • Bez DPH: 0,50€

Drevená obracačka s otvormi o rozmeroch 4,5x23x0,4 cm je vyrobená z kvalitného bukového dreva. Je ideálna na precízne miešanie studených aj teplých pokrmov. Vďaka svojim otvorom umožňuje plynulý priechod tekutín a zároveň neškrabká povrchovú úpravu riadu, vrátane teflónových panvíc.

S touto obracačkou môžete otáčať a miešať rôzne jedlá a suroviny. Patrí sem:

  1. Obrátené vajíčka: Obracačka je skvelým nástrojom na jemné otočenie vajíčok bez ich rozbitia. Môžete ju použiť na varené, omeletové alebo pečené vajíčka.

  2. Placky a palacinky: Pomocou obracačky môžete obrátiť placky a palacinky bez toho, aby sa rozpadli alebo deformovali. Je ideálna na dosiahnutie rovnomerného a dokonalého opečenia oboch strán.

  3. Mäsové rezne: S touto obracačkou môžete otáčať mäsové rezne na panvici alebo na grile. Pomáha zachovať ich tvar a umožňuje rovnomerné pečenie oboch strán.

  4. Zeleninové špízy: Ak pripravujete špízy z rôznych druhov zeleniny, obracačka vám pomôže jednoducho a bezpečne otáčať ich na grile alebo v panvici.

  5. Ryby: Pri pečení ryby na panvici alebo na grile je dôležité ju správne otočiť, aby sa nezlepila alebo nerozpadla. Drevená obracačka je šetrná k citlivému mäsu rýb a umožňuje precízne otočenie.

Táto drevená obracačka je všestranným nástrojom v kuchyni a poslúži vám pri príprave rôznych jedál. Môžete ju používať na otočenie, miešanie a manipuláciu s rôznymi potravinami bez obáv o poškodenie povrchu riadu.


 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: drevené obracačky, bukové drevo, drevené kuchynské pomôcky