telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Drevená lopatka 5x25x0,5 cm

Drevená lopatka 5x25x0,5 cm

  • 0,75€

  • Bez DPH: 0,63€

Popis: Táto drevená lopatka s rozmermi 5x25x0,5 cm je vyrobená z kvalitného bukového dreva, čo zaručuje jej odolnosť a trvanlivosť na dlhé roky. Je dokonale opracovaná, takže neponičí vaše riady a je vhodná aj pre teflónové panvice.

Lopatka je neoceniteľným pomocníkom pri príprave pokrmov. Je ideálna na miešanie, obracanie a servírovanie rôznych ingrediencií. Jej tenký profil a vhodné rozmery umožňujú ľahkú manipuláciu s jedlom a presné dávkovanie.

Vďaka použitiu kvalitného bukového dreva je táto lopatka šetrná k povrchu riadov a panvíc. Nemusíte sa obávať poškriabania alebo poškodenia ich povlaku. Zároveň je vhodná aj pre teflónové panvice, pretože drevo neškodí ich antiadhéznym vlastnostiam.

Ponúkame možnosť gravírovania vzorov podľa vášho želania na túto drevenú lopatku, ako aj na všetky ďalšie drevené výrobky v našej ponuke. Týmto spôsobom si môžete personalizovať lopatku a prispôsobiť ju svojmu štýlu.

Vychutnajte si prípravu jedál s touto kvalitnou a šetrnou drevenou lopatkou, ktorá kombinuje funkčnosť, odolnosť a estetický vzhľad.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: drevené lopatky, bukové drevo, drevené kuchynské pomôcky