telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Drevená obracačka ohnutá 30x5,5x0,4 cm

Drevená obracačka ohnutá 30x5,5x0,4 cm

  • 0,65€

  • Bez DPH: 0,54€

Rozmery drevenej obracačky ohnutého tvaru sú 30x5,5x0,4 cm. Tento kompaktný nástroj je vyrobený z kvalitného dreva a ponúka vám pohodlné otáčanie a manipuláciu s kulinárskymi výtvormi. Jeho ohnutý tvar je navrhnutý tak, aby ste mohli jednoducho a presne otáčať potraviny bez toho, aby ste poškodili povrch varných nádob.

Drevená obracačka je skvelým pomocníkom pri varení, pečení a grilovaní. Je ideálna na otáčanie vyprážaných jedál, grilovacieho mäsa, zeleniny a ďalších pokrmov. S jej pomocou môžete pohodlne servírovať jedlo priamo z plechu, panvice alebo grilovej dosky.

Táto obracačka je vyrobená z kvalitného dreva, ktoré je odolné a trvanlivé. Je ergonomicky tvarovaná, čo zaisťuje pohodlný úchop a presné ovládanie pri manipulácii s potravinami. Okrem toho má antibakteriálne vlastnosti, čo prispieva k zdravej a hygienickej príprave jedla.

Drevená obracačka ohnutá 30x5,5x0,4 cm je praktickým a spoľahlivým kuchynským nástrojom, ktorý vám uľahčí prípravu jedál a poskytne vám maximálny komfort pri manipulácii s potravinami. Investujte do tohto kvalitného produktu a získajte spoľahlivého pomocníka pre vašu kuchyňu.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: drevené obracačky, bukové drevo, drevené kuchynské pomôcky