telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Drevená obracačka ohnutá 29x5,5x0,4 cm

Drevená obracačka ohnutá 29x5,5x0,4 cm

  • 0,85€

  • Bez DPH: 0,71€

Drevená obracačka s ohnutým tvarom a rozmermi 29x5,5x0,4 cm je vynikajúcim nástrojom pre pohodlné otáčanie vašich kulinárskych výtvorov. Je vyrobená z kvalitného dreva, čo zaručuje jej pevnosť a trvanlivosť. S ohnutým dizajnom môžete ľahko vyvíjať väčší tlak pri odstraňovaní prilepených potravín, bez toho aby ste poškodili povrch vašich varných nádob.

Je praktickým nástrojom pre každodenné varenie, pečenie a grilovanie. Je vhodná nielen na otáčanie vyprážaných jedál, ale aj na servírovanie priamo z plechu, panvice a ďalších nádob. Je ergonomicky tvarovaná a pohodlná na držanie, čo vám umožňuje presné ovládanie pri manipulácii s jedlom.

Výhodou je jej antibakteriálna vlastnosť, ktorá zaručuje hygienické používanie. Pretože je vyrobená z dreva, neponičí ani nepoškodí povrchovú úpravu vašich riadov. Je ľahká na údržbu a stačí ju jednoducho umyť teplou vodou a jemným mydlom.

Táto drevená obracačka ohnutého tvaru s rozmermi 29x5,5x0,4 cm je skvelým pomocníkom vo vašej kuchyni. Je praktická, funkčná a esteticky príjemná. Ak hľadáte kvalitný kuchynský nástroj, ktorý vám uľahčí prácu a poskytne vám maximálny komfort, táto drevená obracačka je ideálnou voľbou.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: drevené obracačky, bukové drevo, drevené kuchynské pomôcky