telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Drevená obracačka 29x6x0,5 cm

Drevená obracačka 29x6x0,5 cm

  • 0,75€

  • Bez DPH: 0,63€

Drevená obracačka o rozmeroch 29x6x0,5 cm je vyrobená z kvalitného bukového dreva, ktoré má antibakteriálne vlastnosti. Je ekologickou voľbou pre vašu kuchyňu, pretože drevo je obnoviteľným zdrojom a biologicky odbúrateľným materiálom.

Táto obracačka je navrhnutá tak, aby vám pomohla s jednoduchým miešaním a otáčaním pokrmov na panvici alebo na grile. Je ideálna pre rôzne druhy potravín, ako sú mäsové rezne, zeleninové špízy, ryby, palacinky a ďalšie.

Bukové drevo je známe svojou pevnosťou a odolnosťou voči vlhkosti, čo znamená, že táto obracačka je odolná voči deformáciám a dlho vám vydrží. Je dôležité však dbať na to, že drevenú obracačku nie je vhodné umývať v umývačke riadu. Odporúča sa ju umývať ručne a neponárať do vody po dlhšiu dobu, aby sa zachovala jej kvalita.

Okrem praktických vlastností má drevená obracačka aj estetickú hodnotu. Povrch dreva má príjemnú textúru a teplú farbu, čo dodáva do vašej kuchyne prírodný a príjemný vzhľad.

Táto drevená obracačka je nielen funkčným nástrojom v kuchyni, ale aj ekologicky zodpovednou voľbou. Buďte si istí, že používaním tohto produktu prispievate k udržateľnosti životného prostredia.

Kľúčové slová: drevená obracačka, bukové drevo, antibakteriálne vlastnosti, nevhodná do umývačky riadu, ekologická

Product tags: drevená obracačka, bukové drevo, antibakteriálne, miešanie pokrmov, otáčanie, kuchynský nástroj, ekologický

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: drevené obracačky, bukové drevo, drevené kuchynské pomôcky