telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Drevená lyžica 30 cm

Drevená lyžica 30 cm

  • 2,30€

  • Bez DPH: 1,92€

Drevená lyžica s dĺžkou 30 cm je jednoduchý, no praktický kuchynský nástroj. Vyrobená z prírodného dreva v jeho prirodzenej farbe, táto lyžica prináša do vašej kuchyne prírodný a rustikálny vzhľad.

Svojou veľkosťou je ideálna na každodenné používanie. Môžete ju využiť na presné dávkovanie soli, cukru alebo iných kuchynských surovín. Vďaka svojej štruktúre a kvalitnému spracovaniu umožňuje jednoduché a presné meranie, čo je dôležité pri príprave chutných jedál.

Okrem svojej funkčnosti je drevená lyžica aj príjemná na dotyk. Prírodné drevo dodáva nástroju teplo a prirodzený pocit, čo prispieva k príjemnej atmosfére pri varení a servírovaní.

Ak chcete pridať osobný šmrnc k svojej drevenej lyžici, môžeme vám poskytnúť možnosť gravírovať rôzne vzory podľa vášho želania. Týmto spôsobom môžete mať jedinečnú lyžicu, ktorá bude odrážať váš štýl a preferencie.

Nech už používate drevenú lyžicu na každodenné varenie alebo ju vystavujete ako dekoráciu, určite si oceníte jej spoľahlivosť, jednoduchosť a prírodný vzhľad. Bude vám verným pomocníkom vo vašej kuchyni a dodávať príjemný estetický dojem.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: drevené lyžice, bukové drevo, drevené kuchynské pomôcky