telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Cukornička sklenená 280ml

Cukornička sklenená 280ml

  • 2,74€

  • Bez DPH: 2,28€

Sklenená cukornička s objemom 280ml je vytvarovaná do tvaru, ktorý evokuje ufo. Tento originálny dizajn dodáva cukorničke zaujímavý vzhľad a prispieva k jej estetickému dojmu. Cukornička je vyrobená z čistého skla, čo umožňuje jasné a priehľadné zobrazenie obsahu.

Jedným z výrazných prvok tejto cukorničky sú sklenené nožičky, na ktorých stojí. Tieto nožičky zabezpečujú stabilizáciu cukorničky a bránia jej preklopeniu či pádu. Vďaka nim môžete mať cukor v cukorničke bez obáv, že by sa rozsypal alebo rozliat.

Tento sklenený výrobok je zhotovený z materiálu, ktorý je hygienicky bezpečný, čo znamená, že nepôsobí žiadne škodlivé účinky na obsah cukorničky. Sklo je známe svojou neutrálnosťou a nepreniká do obsahu žiadne vône ani chutí. To zabezpečuje, že váš cukor bude chránený a zachová si svoju autentickú chuť.

Cukornička sklenená s objemom 280ml je nielen praktickým pomocníkom na uskladnenie cukru, ale aj dekoratívnym prvkom, ktorý môže skrášliť váš stôl alebo priestor.

Ďalšie informácie
vyberte si #sklenená

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: cukorničky, sklenené cukorničky, keramické cukorničky, plechové cukorničky, plastové cukorničky, dózy na cukríky